Jak má vypadat péče o SMP Tetování Vlasů?

Poté, co klient opustí SMP (Tetování Vlasů) studio/kliniku po každém sezení, jeho odpovědností je se správně starat o tetování. Dokud není tetování zahojeno, je důležité dát pokožce tu správnou péči, ať se omezí jakékoliv komplikace.  Správná péče v prvních hodinách a dnech po tetování pomáhá přispět k finálnímu výsledku a co nejdelší životnosti tetování.

Zde jsou uvedeny pokyny pro naše klienty o péči, která zajistí ty nejlepší výsledky.

  • Po dobu tří dnů hlavu jakkoliv nenamáčejte, omezte nadměrné pocení a hlavu si neholte.
  • Čtvrtý den si můžete hlavu jemně umýt jen vodou. Vodu naneste politím a poté jemným přetřením očistěte přebytečný pigment. Nepoužívejte šampon a nemyjte si hlavu ve sprše. Hlavu osušte jemným přikládáním osušky, netřete. Hlavu si můžete pak oholit, ale nedoporučujeme používat žiletku, vhodný je elektrický strojek.
  • Od čtvrtého dne je důležité dvakrát denně pokožku hydratovat jemným tělovým krémem, abyste ji tak připravili na další sezení. Pokud pokožku nebudete zvlhčovat, byla by pak příliš tvrdá a suchá a to by pak ztížilo průnik jehly během sezení. Po posledním sezení můžete po čtvrtém dni pokožku hydratovat dle potřeby.
  • Po sedmém dni je lehké pocení v pořádku, nenáročné cvičení nevadí, ale omezte jakékoliv nadměrné pocení až do dokončení posledního sezení.
  • Při pobytu venku doporučujeme nosit nějakou pokrývku hlavy, čepici nebo kapuci, abyste se vyhnuli přímému slunci. (Nenoste pokrývku po dobu několika hodin) Pokožku je nutné chránit nejen před sluncem, ale taky před UV zářením v soláriích, aby pigment nevybledl.
  • Během hojení se může objevit svědění, je důležité si hlavu neškrábat ani strhávat jakékoliv stroupky.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky.

Rádi se s Vámi potkáme a vyslechneme si Vaše otázky a rádi Vám je zodpovíme.