Cena tetování vlasů – SSMP

Naše cena za mikropigmentaci (tetování vlasů) začíná na 5 000 Kč a u kompletní procedury se může pohybovat okolo 49 000 Kč – odvíjí se od stavu vaší vlasové pokožky a rozsahu vypadávání vlasů. Svěřte se do rukou jednoho z nejlepších SMP umělců v ČR – používáme jen ty nejkvalitnější materiály a přípravky.

Nyní navíc poskytujeme hodinovou konzultaci ZDARMA. Pokud máte zájem o menší proceduru, která by se zaměřovala například pouze na ošetření vlasové linie, cena se pohybuje na dolní hranici.

Vždy je nutné individuálně posoudit stav každého klienta – předem dohodnutou cenu držíme a používáme jen ty nejkvalitnější zahraniční prostředky a ověřené postupy, které vedou k dokonalému výsledku.

Kromě toho má každý člověk jinou kůži a s tím souvisí její různá schopnost udržet si pigment. Pokud by tedy byla zapotřebí dodatečná sezení, ujišťujeme vás, že dodržíme cenu, na které se s vámi před zahájením zákroku domluvíme.

Doporučujeme vám využít naši konzultaci, při které vám poskytneme všechny informace potřebné ke správnému rozhodnutí.

Nyní je hodinová konzultace ZDARMA!

Cena se liší v závislosti na fázi vypadávání vlasů podle Norwoodovy stupnice, která je předním klasifikačním systémem používaným k měření rozsahu ztráty vlasů.

Zkontrolujte, v jaké fázi se nacházíte.

Metoda: zhuštění nebo plné SMP

Počet sezení: 3

Délka sezení: 1-2 hodiny

Hodin celkem: 3-6 hodiny

Cena: 8 000-16 000 Kč

Metoda: pouze plné SMP

Počet sezení: 4

Délka sezení: 2-3 hodiny

Hodin celkem: 8-12 hodiny

Cena: 20 000-30 000 Kč

Metoda: pouze plné SMP

Počet sezení: 5

Délka sezení: 3-4 hodiny

Hodin celkem: 15-20 hodiny

Cena: 30 000-42 000 Kč

Metoda: pouze plné SMP

Počet sezení: 5-6

Délka sezení: 3-4 hodiny

Hodin celkem: 15-24 hodiny

Cena: 43 000-49 000 Kč

Co dělá BULLDOTS výjimečnou volbou?

Ve studiu BULLDOTS na vás čeká jihokorejský smysl pro detail v podání umělkyně Sory. Přirozenější vzhled zaručujeme díky pigmentu nanesenému ve vrchní vrstvě pokožky hlavy. Tato technika – mikropigmentace je v Jižní Koreji zcela běžná. Dnes ji mohou díky BULLDOTS využít už i Češi a Češky.

Proč SMP vyžaduje více sezení s BULLDOTS?

Protože nám záleží na detailech. V případě plného SMP není dokončení ve 3 sezeních dostatečně přirozené v rámci našich standardů.

Proč je k dokončení SMP potřeba několik sezení?

SMP provádíme v několika vrstvách. Každá vrstva je vytvořena při následujícím sezení po zacelení předchozí vrstvy, aby bylo možné pracovat na další relaci (fx, retence pigmentu, barva, design vlasové linie, velikost bodů atd.). Pěkný konečný výsledek vznikne, když se vytvoří několik vrstev a vytvoří se tak dostatečná tmavost a hustota. K dosažení dobrých výsledků jsou potřeba minimálně 4 vrstvy, 5-6 vrstev je nutných v závislosti na fázi vypadávání vlasů a typu pokožky klienta.

Příběhy našich klientů

Je důležité, abychom našim klientům i budoucím zájemcům o naše služby poskytli důvěryhodné informace o SSMP.

Jsme zodpovědní za to, abychom lidem poskytovali důvěryhodné informace. Jelikož se jedná o permanentní proceduru, je velmi důležité Vám předat všechny informace, než se rozhodnete tetování vlasů podstoupit.

Případová studie: plné SMP

Norwoodova stupnice: 5
Počet sezení: 4
Celková doba strávená SMP: 16 hodin
Cena: 32 000 Kč

Hodnocení klienta: “Rád bych se s podělil o svou pozitivní zkušenost s mikropigmentací vlasů v BULLDOTS studiu a musím říct, že jsem nadšený výsledkem.

Celý proces byl velmi profesionální a komfortní. Sora se věnovala detailům a pečlivě mi vysvětlila, jak celá procedura probíhá už při prvotní konzultaci.

Samotná mikropigmentace byla velmi přesná a výsledek vypadá opravdu přirozeně. Byl jsem ohromen, jak se moje vlasy zdály hustší a definovanější. Cítím se sebevědomější a spokojený s novým vzhledem.

Děkuji týmu salonu za jejich profesionální přístup a skvělou práci. Určitě bych doporučil mikropigmentaci vlasů v tomto salonu všem, kteří hledají trvalé a přirozeně vypadající řešení pro řídnoucí vlasy.”

Před tetováním vlasů