+420 601 572 738

Žerotínova 1220/31, 130 00 Praha 3-Žižkov

Co je to Mikropigmentace Vlasů nebo Tetování Vlasů?

O článku

DOBA ČTENÍ

3 min

KATEGORIE

SMP

AUTOR

Ondřej Kotek

TÉMA

Co je SMP

Mikropigmentace Vlasů (Tetování Vlasů, SMP) lze taky označit jako pokročilé lékařské tetování vlasů. Jedná se o bezpečné, neinvazivní ošetření, které jednou provždy trvale zamaskuje vypadávání vlasů jakéhokoliv typu. SMP musí provádět vysoce kvalifikovaní specialisté pomocí speciálně upravených mikrojehel, strojků a technik, kterými vpichují pigment do horní dermální vrstvy pokožky hlavy. Tyto mikro vpichy jsou identické s krátkými vlasy a jsou přizpůsobeny a smíchány se stávajícími vlasy, aby vytvořily perfektní, zcela přesvědčivý dojem krátkého sestřihu.

Jediné řešení vypadávání vlasů u mužů i žen, které zaručuje výsledky.

NEW WEBSITE
LATEST EVENT

Na mikropigmentaci vlasové pokožky je skvělé, že přináší výsledky již při prvním sezení. SMP se provádí během 4 samostatných sezení, aby se vše stihlo správně zahojit. S každým sezením vzniká nová vrstva.

 

SMP je relativně bezbolestná technika a lze ji použít k řešení jakéhokoliv typu ztráty vlasů, jako je mužská plešatost, řídnutí vlasů, alopecie u mužů i u žen nebo k překrytí jizev na hlavě. SMP je vhodné pro všechny osoby starší 18 let.

Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky. Rádi se s Vámi potkáme a vyslechneme si Vaše otázky a rádi Vám je zodpovíme.

Ondřej Kotek

Zákaznická podpora SMP.

Akce

Akce

Probíhající akce SMP.

Documents

SMP tatérka

Sora