Co je to Mikropigmentace Vlasů nebo Tetování Vlasů?

Mikropigmentace Vlasů (Tetování Vlasů, SMP) lze taky označit jako pokročilé lékařské tetování vlasů. edná se o bezpečné, neinvazivní ošetření, které jednou provždy trvale zamaskuje vypadávání vlasů jakéhokoliv typu. SMP musí provádět vysoce kvalifikovaní specialisté pomocí speciálně upravených mikrojehel, strojků a technik, kterými vpichují pigment do horní dermální vrstvy pokožky hlavy. Tyto mikro vpichy jsou identické s krátkými vlasy a jsou přizpůsobeny a smíchány se stávajícími vlasy, aby vytvořily perfektní, zcela přesvědčivý dojem krátkého sestřihu.

Jediné řešení vypadávání vlasů u mužů i žen, které zaručuje výsledky.

Na mikropigmentaci vlasové pokožky je skvělé, že přináší výsledky již při prvním sezení. SMP se provádí během 4 samostatných sezení, aby se vše stihlo správně zahojit. S každým sezením vzniká nová vrstva.

SMP je relativně bezbolestná technika a lze ji použít k řešení jakéhokoliv typu ztráty vlasů, jako je mužská plešatost, řídnutí vlasů, alopecie u mužů i u žen nebo k překrytí jizev na hlavě. SMP je vhodný pro všechny osoby starší 18 let.