Dokonalá přirozenost
metoda Handpoke

Přirozená krása, nic víc.

Před a po

Nejčastěji vás zajímá

_ Tvar obočí podléhá různým trendům. Momentálně je v kurzu spíše přírodní až „nahý“ vzhled obočí. Tenké klenuté obočí bylo velmi populární asi před 20 lety a husté rovné obočí bylo v módě zase několik let zpátky.

 

Při navrhování ideálního obočí u našich klientů na trendy až tak nehledíme. Věříme totiž, že by krásu neměly řídit trendy, tím víc, pokud se jedná o obličej. Každý člověk má jiný obličej a jinou osobnost. Proto také obočí, které je momentálně v kurzu, nemusí slušet každému.

                                                                

Při návrhu obočí je nejdůležitější vybrat takový tvar, který přirozeně doplní vaše původní obočí a bude se hodit k proporcím vašeho obličeje. Je důležité, aby obočí vypadalo přirozeně. Nemělo by tedy být příliš vyklenuté nebo daleko od vašeho původního obočí.

 

Schůzky s klienty plánujeme na 3 hodiny, včetně až 1 hodiny na komunikaci s klienty, kdy spolu hledáme tu nejlepší linii obočí pro daný obličej. Na vzhledu obočí se musí specialistka a jednotliví klienti domluvit ještě před zahájením pigmentace.

 

Manuální stínování obočí může být jednou z nejlepších procedur, která skryje známky stárnutí, ovšem pouze v případě, že je obočí dobře vytvarované a přizpůsobené konkrétnímu obličeji.

_ Po absolvování procedury trvá kůži určitý čas, než se zahojí. Během této doby projde vaše obočí několika fázemi. Nejdřív ztmavne, potom se začnou tvořit stroupky a nakonec ztratí trochu ze své barvy, takže budete mít pocit, že vypadá přirozeněji.

 

Po zahojení se barva zase vrátí, někdy ale může být nerovnoměrná nebo se obočí může zdát skvrnité, protože se část pigmentu může odloučit spolu se stroupky. Pokožka každého člověka se hojí jinak a někteří klienti si po zahojení obočí mohou všimnout mezer a nepravidelností.

 

V rámci korekce je zahrnuta dodatečná aplikace pigmentu tam, kde se neudržel. Někdy, pokud se specialistka rozhodne, že na určitém místě není dostatek pigmentu, který by umožnil vytvořit vzhled přirozeně plného obočí, navrhne dokreslit určité množství vlásků (jde o kombinaci metody Handpoke a vláskování).

 

Korekce slouží k nápravě různých nedokonalostí, aby klienti dosáhli co nejlepšího výsledku. Jejím účelem je opravit to, co se během hojení pokazilo. Je to take příležitost provést nějaké úpravy, pokud máte pocit, že barva nebo tvar obočí ještě není úplně v pořádku.

 

V případě, že se na korekci nedostavíte, vaše obočí zůstane takové, jaké bylo po zahojení pokožky – nerovnoměrné a skvrnité. A také dříve vybledne.

 

Z toho důvodu je korekce po uplynutí 4–8 týdnů od první aplikace NUTNOSTÍ. Cena korekce je navíc vždy zahrnutá v celkové ceně služby.

Mnoho klientů se nás ptá, jestli je procedura bolestivá. Ale bolestivé tetování obočí je dnes už historie.

 

Regulace bolesti je dovednost a know-how specialisty, který vám obočí dělá. Chceme, aby našim klientům byla celá procedura tetování obočí příjemná, proto je jejich komfort naší prioritou. Všichni jsme vyškolení k tomu, abychom měli během procedury bolest pod kontrolou, čehož docílíme pomocí našeho řešení pro úlevu od bolesti. To, že naše technika tetování obočí není bolestivá, udělalo na většinu našich klientů dojem.

 

Bolestivé tetování obočí bylo aktuální před 20 lety. Přední světoví specialisté zaměření na úpravu obočí už však vědí, jak mít během procedury bolest pod kontrolou. A k tomu směřuje i naše značka Bulldots.

Vaše spokojenost je náš cíl

Tetování obočí
Handpoke obočí
Handpoke obočí